0.00 
0
Kreatywne prezenty na Dzień Nauczyciela i zakończenie roku szkolnego

Kreatywne prezenty na Dzień Nauczyciela i zakończenie roku szkolnego

Chociaż szkoła przede wszystkim kojarzy się nam ze sprawdzianami i kartkówkami, to jednak właśnie w tym miejscu każdy z nas zdobywa niezbędną wiedzę, którą później wykorzystujemy w codziennym życiu. Nie byłoby to możliwe bez nauczycieli, dlatego warto im za to podziękować i podarować szczególny prezent. W ciągu roku szkolnego jest kilka okazji, kiedy uczniowie mogą wyrazić swoją wdzięczność wychowawcom za przekazaną im wiedzę. Jakie upominki na Dzień Nauczyciela czy na koniec roku wybrać? W poniższym artykule przedstawiamy kilka oryginalnych pomysłów.

Ogrody w szkle – prezent dla nauczyciela

Z pewnością każdy wychowawca ucieszy się z czekoladek czy kwiatów, jednak warto pomyśleć nad upominkiem, który nie pójdzie szybko w zapomnienie. Idealny pomysł na prezent dla nauczyciela to las lub ogród w szkle. Taka kompozycja kwiatowa nie tylko pięknie wygląda, ale do tego okaże się świetną dekoracją do domu, którą można postawić w dowolnym miejscu. Stroiki wykonane są w całości ze sztucznych kwiatów i roślin, dzięki czemu nie wymagają pielęgnacji. Ogrody w szkle można podarować zarówno na koniec roku szkolnego, jak i z okazji Dnia Nauczyciela, gdyż taki podarunek z pewnością doceni każdy pedagog.

Wiecznie żywa róża – idealny pomysł na prezent dla wychowawcy

Prezent dla wychowawcy na koniec roku czy z okazji jego dnia powinien być wyjątkowy, gdyż nie tylko uczy, ale także wychowuje dzieci. Chociaż bukiet to zawsze dobry pomysł, kwiaty w końcu zwiędną. Dlatego dobrym podarunkiem okaże się wiecznie żywa róża. Upominek ten może zachować swój kształt oraz kolor przez co najmniej dwa lata, więc taka ozdoba jeszcze przez długi czas będzie cieszyć swoim pięknym wyglądem i przypominać o swoich wychowankach.

Flowerbox – upominek na zakończenie roku szkolnego i Dzień Nauczyciela

Doskonałym pomysłem na prezent z okazji Dnia Nauczyciela oraz na koniec roku szkolnego są również flowerboxy. To przepiękne kompozycje kwiatowe w pudełku, którymi w wyjątkowy sposób można wyrazić wdzięczność wychowawcom zarówno za przekazaną wiedzę, jak i wychowanie. Z tego typu upominku bez wątpienia ucieszy się każdy pedagog, a co najważniejsze poczuje się doceniony przez swoich uczniów.