Oprawa florystyczna ślubów i wesel

Wszystkie podniosłe i uroczyste wydarzenia w naszym życiu są do siebie w pewien sposób podobne. W tym szczególnym dniu gromadzi się cała rodzina, przyjaciele i znajomi, każdy jest odświętnie ubrany i przynosi prezent, na który często składają się wyjątkowe bukiety kwiatów. Następnie cała grupa zasiada do stołu, gdzie oprócz jedzenia także nie może zabraknąć tej jedynej w swoim rodzaju ozdoby w formie kompozycji ze świeżych kwiatów, które nie tylko pięknie wyglądają i pachną, ale też roztaczają wokół siebie niezwykłą aurę i tworzą podniosłą atmosferę.

Oprawa florystyczna ślubów i wesel to jedna z naszych głównych usług, w której przygotowanie wkładamy całe serce.

Oprawa florystyczna ślubów – dekoracja sal weselnych, kościołów i samochodów

Symboliczne połączenie zakochanych to też okazja do wyrażenia siebie poprzez wybór sali, sukni ślubnej i garnituru, kapeli muzycznej, modelu samochodu i w końcu stylu dekoracji. Jesteśmy absolutnie otwarci na sugestie nowożeńców w kwestii wyboru charakteru dekoracji. Uwielbiacie naturę, polne kwiaty, drewniane dodatki i motyw lasu? Nie ma sprawy! Przygotujemy dla Was jednorodny wystrój w stylu boho, który podkreśli charakter wnętrza, samochodu i sali tanecznej. Z przyjemnością ozdobimy też kościół czy salę weselną za pomocą klasycznych kwiatów, które wprowadzą nutę luksusu i ponadczasowej elegancji. Na życzenie przygotujemy też oprawę florystyczną w stylu minimalistycznym, nowoczesnym, skandynawskim i wielu innych.

Ciąg dalszy oprawy florystycznej wesel i ślubów – korsarze, butonierki i bukiety dla panny młodej

Kwiaty to nieodłączny atrybut panny młodej. A może by tak pójść o krok dalej i zamówić rozszerzoną oprawę florystyczną i uhonorować druhny korsarzami, a panów kwiatami w butonierce? Skoro może być najpiękniej na świecie, to dlaczego z tego nie skorzystać?

Z przyjemnością przygotujemy dla Was spójny wystrój kościoła, sali weselnej, samochodu, a także bukiet i ozdoby kwiatowe dla druhen, żebyście zapamiętali ten wyjątkowy dzień Waszego ślubu na całe życie.

Przykładowe realizacje: