O Nas

Firma KwietnySalon.pl to wyraz wieloletniej pasji do roślin, pięknie urządzonych wnętrz i zmyślnie zaprojektowanych ogrodów. W codziennej pracy zwracamy przede wszystkim uwagę na wysoką jakość produktów i nowoczesny design. Zapraszamy do zapoznawania się z najważniejszymi filarami naszej działalności!

Bukiety okolicznościowe i całoroczne wianki na drzwi

Marzy Wam się piękna i trwała dekoracja wnętrz? Teraz jest to możliwe dzięki takim ozdobom jak stroiki całoroczne w formie wianków, lasów w słoiku, kwietnych łódek i innych inspirujących kompozycji. Jeśli nie macie pomysłu na świąteczny prezent, kwiatowa ozdoba doskonale sprawdzi się w tej roli i będzie służyła obdarowanemu przez cały rok.

Dekoracje kwiatowe i ozdoby do mieszkania

Zbliża się Wielkanoc, Boże Narodzenie, okrągła rocznica ślubu lub inne ważne święto? Aby podkreślić ważny charakter uroczystości i móc świętować w przytulnym, pięknie urządzonym pomieszczeniu, polecamy serdecznie asortyment naszego sklepu. Wykonujemy kompozycje florystyczne na zamówienie oraz udostępniamy naszym klientom gotowe rozwiązania: wianki na drzwi, ozdoby kwiatowe, stroiki całoroczne, szklane figurki, świeczniki i inne ozdoby związane z tematyką świąteczną. Produkty zgromadzone w tej kategorii to rękodzieło wykonane przez lokalnych, polskich artystów. Ceramiczne talerze, misy i patery mogą służyć jako zastawa na bardziej uroczyste okazje, a na co dzień stanowić miłą dla oka, całoroczną dekorację wnętrza.

Dekoracje ślubne i oprawa florystyczna na zamówienie

Każdy z nas jest inny – został obdarzony innym gustem i inną wrażliwością. To dlatego gotowe rozwiązania nie zawsze okazują się najlepsze. Jeśli już niebawem organizujecie ważną uroczystość, na przykład ślub lub chrzciny, zadbajcie o wyjątkową oprawę estetyczną całego wydarzenia – oczywiście z naszą pomocą!

Zatroszczymy się o wygląd sali weselnej w dniu Waszego ślubu, a także o wystrój kościoła, samochodu i najbardziej wykwintne wiązanki kwiatowe dla druhen i drużbów. Dostarczamy najpiękniejsze ozdoby, które będą Wam towarzyszyć w święta Bożego Narodzenia: nowoczesne bombki, stroiki, świeczniki i wianki na drzwi. Pielęgnujemy pamięć o Waszych bliskich zmarłych, projektując stosowne do okazji wieńce, bukiety i stroiki.

Jeśli zależy Wam na przytulnym wystroju wnętrz, pięknej oprawie ślubu lub wyjątkowym prezencie dla bliskiej osoby, zapraszamy do zapoznania się z propozycjami Kwietnego Salonu. Wszystkie wyżej opisane usługi kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców. Pełna oferta usług obejmuje:

  • wykonywanie naturalnych kompozycji florystycznych,
  • wykonywanie całorocznych ozdób z kwiatów sztucznych (wianków na drzwi, stroików, lasów w szkle),
  • oprawę florystyczną i dekoratorską eventów, komunii, ślubów, wesel i innych ważnych okazji,
  • wykonywanie aranżacji kwiatowych do przystrajania biur, hoteli, restauracji i innych obiektów,
  • sprzedaż artykułów dekoracyjnych,
  • projektowanie ogrodów i aranżację tarasów.

Często współpracujemy z doświadczonymi architektami wnętrz i dekoratorami. Chętnie realizujemy wizje naszych Klientów, dlatego zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów zamówienia.

kwietnysalon